فتنه 88 قابل تکرار است / عوامل پشت صحنه فتنه قابل معرفی نیستند!

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی در جلسه مجمع علمای شهرستان سمنان که در دفتر امام جمعه سمنان برگزار شد، اظهار داشت: ایران اسلامی امروز در آمریکای لاتین و شرق آسیا پرچم‏دار اسلام علوی است.
وی افزود: در مقابل اسلام علوی که همانا اسلام ناب محمدی(ص) است، اسلام سعودی و اردوغانی قرار دارد و ما امروز باید اسلام راستین را به مردم جهان معرفی کنیم.
سعیدی با بیان اینکه آنچه آمریکا از آن واهمه دارد و می‏ترسد اسلام انقلابی و علوی است نه اسلام آمریکایی، تصریح کرد: آمریکا فهمیده است که کانون قیام و بحران علیه آمریکا، ایران اسلامی است؛ از این رو، تمام توان خود را صرف می‏کند تا اراده مردم یعنی حامیان حقیقی اسلام راستین و نظام اسلامی را بشکند.
فتنه 88 سه ضلع داشت
نماینده ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در طول تاریخ، هیچ موقع وضعیت حق و باطل به حساسیت امروز نبوده است.
سعیدی با بیان اینکه فتنه 88 سه ضلع داشت، بیان کرد: اضلاع این فتنه قدرت‏طلبان داخلی، استکبار جهانی و ضد انقلاب وطنی خارج‌نشین و در قالب عوامل پشت صحنه، روی صحنه و مباشران بودند.
وی با اشاره به موضوع مهم دشمن‏شناسی در ادعیه شیعه گفت: در زیارت عاشورا، پنج گروه بنیان‏گذاران و بانیان ظلم معرفی می‌شوند؛ پشت صحنه‏ها،‌ کسانی که زمینه تخریب را دارند، غافلان، مباشران و نیروهای متفرقه از این عوامل هستند.
عوامل پشت صحنه فتنه قابل معرفی نیستند
نماینده ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با طرح این سئوال که چرا عوامل پشت صحنه قابل معرفی نیستند، افزود: عوامل پشت صحنه به دلایلی از قبیل اینکه بنیان‏گذار فتنه بوده و سند از خود به جای نمی‌گذارند و حریم دارند و نمی‌توان به راحتی آن‌ها را دید، قابل معرفی نیستند و باید این افراد را با کد شناخت.
سعیدی با اشاره به اینکه ابزار و عوامل فتنه، تحریم، دیپلماسی و تهدید نظامی است، گفت: فتنه قابل تکرار است؛ چرا که نه جریان داخلی دست‌بردار است  نه نظام استکبار و در فتنه آینده، رکن اصلی نظام سلطه وارد کار می‏شود.
نماینده ولی‏فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در زیرمجموعه این نظام، ضد انقلاب خارجی و قدرت‏طلبان داخلی قرار دارند.
وی بیان داشت: در موضوع تورم و نابه‏سامانی‏های اقتصادی ضمن اینکه قبول داریم این مسئله با سوء مدیریت همراه بوده است ولی تحریم نقش اساسی دارد؛ بنابراین در شرایط کنونی موظف به اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به عموم مردم هستیم.
این جلسه با مشارکت سازمان بسیج طلاب و روحانیان سپاه استان سمنان و مجمع علمای شهرستان سمنان برگزار شد.

http://sepahashura.ir

/ 0 نظر / 7 بازدید