شروع به کار صفحه ویژه انتخابات در سایت رهبر انقلاب

با نزدیک شدن به ایام یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه ۱۳۹۲، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای از صفحه‌ی ویژه‌ای شامل دیدگاه‌های رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی انتخابات رونمایی کرد.

در صفحه‌ی ویژه‌ی انتخابات KHAMENEI.IR، بیانات و دیدگاه‌های رهبر انقلاب اسلامی درباره انتخابات در قالب‌های مختلفی مانند «مجموعه توصیه‌های انتخاباتی»، «کتابچه‌های گزیده بیانات موضوعی»، «پیامک» و دیگر تولیدات به مخاطبان ارائه و تا ایام انتخابات به صورت منظم به‌روز خواهد شد.

به منظور ورود به صفحه انتخابات در سایت رهبر معظم انقلاب، روی تصویر فوق کلیک نمایید.

این صفحه در اولین مطلب خود را به معرفی « اصول رقابت سالم » در کلام امام خامنه ای پرداخته و در آن، مجموعه‌ای از اصول برای رقابت سیاسی سالم را طی بیست دو سال اخیر توسط ایشان تبیین شده است را به صورت کتاب الکترونیکی با فرمت PDF برای دانلود قرار گرفته است.

  • به عنوان مثال ایشان در نماز جمعه بهمن‌ماه سال ۱۳۹۰ درباره فضای رقابت در آستانه انتخابات فرمودند: «آنچه در انتخابات لازم است، رقابت سالم است؛ رقابتِ بدون تهمت‌زنى و بدگوئى به یکدیگر است. فضاى انتخابات باید سالم باشد. «۱۳۹۰/۱۱/۱۴»

برای دسترسی آسان کاربران به این اصول، مجموعه‌ای از بایدها و نبایدهای رقابت سیاسی از نگاه رهبر انقلاب در دو قالب کتابچه و متن در اختیار شما قرار گرفته است که می‌توانید آن را از اینجا دریافت و مطالعه کنید: [ دریافت کتابچه PDF ]  - [ مطالعه متن ]

http://sepahashura.ir

/ 0 نظر / 40 بازدید