کسب نایب قهرمانی تراکتور هدیه ای ارزشمند به مردم ولایتمدارآذربایجان است.

سردار علی اکبر پورجمشیدیان روز شنبه در بیانیه خود آورده است: در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بازیکنان تیم سرفراز تراکتورسازی تبریز در عرصه ورزش حماسه ای نو آفریدند و با تلاش شبانه روزی توانستند با صعود به رقابت های آسیایی و کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر هدیه ای ارزشمند به امت شهید پرور و ولایتمدار تقدیم نمایند.
وی ادامه داده است: اینجانب به نمایندگی از طرف سبزپوشان سپاه عاشورا ضمن تبریک این پیروزی ارزشمند به تمام دوستداران تیم تراکتورسازی لازم می دانم از تلاش های یکایک کسانی که در این پیروزی سهیم بوده اند از جمله بازیکنان غیرتمند، کادر فنی تلاشگر، مربی دلسوز آقای تونی الیویرا، مدیرعامل و از هواداران متین، پرشور و فهیم تیم تشکر و آرزوی موفقیت داشته باشم.
پورجمشیدیان اضافه کرده است: از کلیه کسانی که در طول برگزاری لیگ دوازدهم تیم تراکتورسازی را صمیمانه همراهی کردند به خصوص امت حزب الله آذربایجان، هواداران، تماشاگران و از حمایت های دولت و همچنین از فرماندهی کل سپاه سردار سرلشکر جعفری که با حمایت های مادی و معنوی ما را همراهی کردند قدردانی می کنم.
وی ابراز امیدواری کرده است بتوانیم با همدلی، هماهنگی، سعی و تلاش فراوان در رکاب ولی امر مسلمین جهان پیرو صدیقی برای شهدای گرانقدر و امام راحل بوده و همچنین شاهد پیشرفت و موفقیت روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف باشیم.

http://sepahashura.ir

/ 0 نظر / 9 بازدید