«عدالت و پیشرفت» دو عامل جامعه پیشرو است!

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها  اظهار داشت: تحقق شعار عدالت و پیشرفت یک آرمان برای جامعه ما به شمار می رود؛ چراکه می تواند در جامعه جهانی، ما را الگو قرار داده و کارآمدی نظام اسلامی، ولایی و مردم سالاری دینی را به منصه ظهور بگذارد.

مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها این الگو را امیدی برای بشریت دانست و تصریح کرد: ما نمی توانیم بشریت را به امیدوار شدن دعوت کنیم اما دعوت ما صرف یک شعار باشد.

وی اضافه کرد: برای اینکه مستضعفان جهان واقعا امیدوار شوند به اینکه راهی برای نجات وجود دارد باید این راه را ببینند؛ ما می توانیم این راه را طی کنیم و جامعه خود را الگو قرار دهیم.

حجت الاسلام پناهیان با تاکید بر اینکه با شعر و شعار مردم جهان به امیدواری برای فرج نخواهند رسید، گفت: اینکه ما مردم را برای رسیدن به یک جامعه الگو امیدوار کنیم و بگوییم برای گذر از این بحران ها راه حلی وجود دارد وابسته به این است که جامعه خود را به عدالت و پیشرفت برسانیم؛ بعد آنها ببینند اینجا جامعه ای پیشرو و پیشرفته است که عدالت در آن برقرار است.

مشاور نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پایان خاطرنشان کرد: در این صورت است که شعارهای پوشالی جریان فکری تمدن غرب که استیلای بر ملت ها و سلطه بر آنها را ظالمانه ادامه می دهد رنگ خواهند باخت.

http://www.farsnews.com

/ 0 نظر / 9 بازدید