توقف کشتار شیعیان نیازمند عزم ISI است.

علاالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت کشتار شیعیان در پاکستان اظهار داشت: با وجود اینکه هفته جاری به صورت کامل جلسات کمیسیون امنیت به بررسی بودجه اختصاص دارد ولی صبح فردا موضوع کشتار شیعیان پاکستان را برای انجام اقدامات عملی در این زمینه و تصمیم گیری به بحث می‌گذاریم و یک سری اقدامات را طی این هفته انجام خواهیم داد.
وی افزود: تجربه دو دهه اخیر در پاکستان نشان داده که اگر ISI «سازمان اطلاعاتی پاکستان» تصمیم بگیرد این روند متوقف می‌شود.
بروجردی ادامه داد: توقف کشتار شیعیان در پاکستان نیازمند عزم سیاسی سازمان اطلاعاتی پاکستان است تا با جدیت به این موضوع ورود پیدا کند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشتار شیعیان پاکستان وضعیت بسیار تاسف باری به وجود آورده که عواطف شیعیان، مسلمانان و همه انسان‌های دنیا را جریحه دار می‌کند.
وی اضافه کرد: غربی‌ها و سازمان ملل به خاطر یک حادثه کوچک جلسه فوق العاده شورای امنیت تشکیل می‌دهند اما درمقابل این رویدادها بی تفاوت هستند.
بروجردی گفت: شورای امنیت سازمان ملل باید برای بررسی کشتار شیعیان پاکستان جلسات فوق العاده تشکیل دهد تا هر چه سریعتر این موضوع پایان یابد.

http://sepahashura.ir

/ 0 نظر / 8 بازدید