ندای «هیهات منّا الذّله» پیر جماران در سراسر جهان طنین‌انداز شده است.

در بیانیه سپاه عاشورا آمده است: 14 خرداد یادآور خاطرات غم‌انگیزی است که در کمال ناباوری شاهد پرواز سبز سیمرغی شدیم که ما را از وادی‌های پرخطر سیاسی عبور داد و به قاف عزت و اقتدار و استقلال و آزادی رساند و نگذاشت گرد ذلت و خواری بر دامن ما فرونشیند و در سایه نفس رحمانی آن پیر ربانی است که امروز ندای «هیهات منا الذله» در سرتاسر جهان هستی طنین‌انداز شده است و گوش مستکبران عالم از این ندای آسمانی دارد کر می‌شود.
این بیانیه می‌افزاید: 14 خرداد یادآور ایامی است که خمینی کبیر امانت سنگین انقلاب اسلامی ایران را که محصول خون سرخ هزاران شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران است، بر دوش خلف صالح و امین خویش، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نهاد تا بتواند با عبور از گرداب‌ها و گردبادهای فتنه و انحراف به دست صاحب اصلی انقلاب حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) برساند.
در ادامه این بیانیه تصریح شده است: 14 خرداد امسال مصادف و مقارن شده است با ایام پرشور انتخابات، ایامی که تکلیف همگان را دو چندان کرده است تا ضمن خلق حماسه‌ای دیگر با حضور آگاهانه و هوشمندانه در پای صندوق‌های رای، دست به انتخاب اصلح بزنند و رئیس جمهوری را که پایبند به آرمان‌های مقدس امام راحل، مقام عظمای ولایت و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی ایران به ویژه شهدای دفاع مقدس است، بزند تا بتواند ایران اسلامی را در مقابل هجمه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی استکبار جهانی مدیریت کند.
در ادامه بیانیه آمده است: از این رو این انتخابات بهترین فرصت است که بنا به فرموده امام راحل، باید مراقب باشیم که انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتاده و این حاصل نخواهد شد مگر اینکه رهنمودهای روشنگرانه امام خامنه‌ای را نصب‌العین قرار داده و رئیس جمهوری را که مدیر، مدبر، ولایتمدار و دشمن‌ستیز باشد به سکانداری امور اجرایی کشور برگزینیم تا بتوانیم همسو با ولایت فقیه در زمینه اعتلای انقلاب اسلامی ایران در سطح جهانی گام بردارد.
این بیانیه افزوده است: اینک سپاه عاشورا ضمن عرض تسلیت فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) بر امت ولایتمدار ایران اسلامی، بسیجیان و پاسداران حریم ولایت، سالروز 15 خرداد را نیز گرامی داشته و با خون سرخ شهیدان انقلاب اسلامی ایران پیمان می‌بندد که دوشادوش نیروهای مسلح سرافراز ایران اسلامی ضمن تبعیت از فرامین الهی‌گونه فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران لحظه‌ای درنگ نکرده همچنین با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای دوشادوش امت ولایتمدار ایران اسلامی، دست به حماسه‌ای دیگر زده و بار دیگر مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان و رسانه‌های استکبار جهانی خواهد کوبید.

http://sepahashura.ir

/ 1 نظر / 14 بازدید
مدیریت

سلام لطفا اطلاع رسانی کنید:سایت واقعی برای شما قرآن بلاگ اولین سرویس حرفه ای وبلاگدهی قرآنی برپایه وردپرس و بدون تبلیغات شروع به کار کرد.لطفا برای ترویج قرآن و فرهنگ وبلاگنویسی ارزشی لینک یا بنر سایتو بزارید. و البته خودتون هم عضو بشین. قرآن بلاگ با دامنه فوق العاده http://mqb.ir/ نمونه سایت های حرفه ای در قرآن بلاگ http://pptdownload.mqb.ir/ http://neyshop.mqb.ir/ http://axha.mqb.ir/ bazarekar.mqb.ir/